Design a site like this with WordPress.com
Get started

20221130

Baigiasi mėnuo, 11 mėnesių pajamos berods tikslios – 56596 eur išlaidos, išlaidos ne visai 11397eur. Nelabai seku, nes antra savaitė prie vandenyno, šiandien be fizinio krūvio, tik po skėčiu nuo saulės, geriu sultis, skaitau. Moku visur grynais, nenoriu būti sekamas institucijų kur ką su kuo. Gyvenimas gražus. Kažkiek gailiuosi neužsipirkęs Igničio, bet šiems metams pažado dar nesulaužiau – jokių vietinių akcijų, tik robur. Nors ir tų neužsipirkau pagal galimybes, vis kaupiu pinigus, tikiuosi, kad bus pigiau. Nors pigiau jau buvo? Negaudyk akimirkos.

Advertisement

6 thoughts on “20221130

  1. Sakyčiau daugelis pavaikščioję po kalnus išmoksta gyventi su pora apatinių, marškinėlių, kelnėmis – šortais, gabalėliu muilo ar šampūno noname litru už eurą visiems atvejams – galvai, rankoms, indams. Tada ir wizzair nebereikia pirkti papildomo bagažo, nes viskas telpa kuprinėje. Panašiai ir su apartamentais, kas man pakankamai gerai, kitam tik skylė. Maistas iš prekybcentrio, bei vynas iš tetrapako irgi ne visus tenkina. Man ir lygintuvo gyvenime nereikia, kiti gi net apatinius lygina. Primityvumas padeda gyventi laužant taisykles. Gyvenantys pagal normas turi nusiteikti ženklioms išlaidoms. Kiek kainuoja kaklaraiščiai?

   Like

 1. Sveiki! Jau kurį laiką skaitau Jūsų tinklaraštį ir norėčiau paantrinti “Barzdocius“, kad būtų labai įdomu išgirsti kaip įtelpate į tokią išlaidų sumą? Jeigu pasidalintumėte savo patirtimi, gal mes galėtume kažką pritaikyti ir savo gyvenimuose… 😉 Bet kokiu atveju, Ačiū, kad dalinatės! 🙂

  Like

  1. Neperku kavos išsinešti, nesimaitinu kavinėse išskyrus tokias šalis kaip Nepalas, Tailandas, Indija ar Sakartvelas, t.y. šalys su menkais atlyginimais ir blogomis parduotuvėmis. Normalaus maisto pats nelabai pasigaminsi, o gatvėje jis pigus. Lietuvoje visi mano džinsai ir marškinėliai Lidl kainos, daug Humana sportinių/laisvalaikio skudurų tik batai žyginiai brangūs: Lowa, Zamberlan, Salewa, jie ilgaamžiai. Kostiumo neturiu nei batų prie jo. Niekada ir neturėjau, nevedžiau bažnyčioje, anei vestuvių nebuvo. Neperku dovanų, nešvenčiu Kalėdų, neturiu nereikalingų prietaisų, beveik visur vaikštau pėsčias. Neimu į galvą “ką žmonės pasakys”. Na atskalūnas kaip reta. Tikrai ne kiekvienam. Jau eilėje prie bagažo matosi kiek lagaminų žmonės gabena šlamšto savaitei į Egiptą skrisdami. Tokie mėnesiui tikriausiai 100kg susikrautų. Aš tiek net neturiu išvis skudurų.

   Liked by 1 person

 2. O kaip artimieji reaguoja į tokį gyvenimo būdą? Žmona kaip suprantu viskas ok, bet kaip broliai/seserys ar giminės? Netrukdo tai palaikyti ryšių su jais? Ar tiesiog tai neaktualu Jums?

  Like

  1. O jūs pasiduodate kitų norams? Ar primetate savuosius kitiems? Manyčiau visi turime teisę į savo gyvenimą sau, ir tolerantiški artimieji turėtų negalvoti kaip užvaldyti svetimas sielas, pajungti jas sau. Aš neauklėju kitų ir tikiuosi to iš jų.

   Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: