Design a site like this with WordPress.com
Get started

Antivakseriai

Ar ne keista, kad kuo daugiau visuotinai išslavinusių žmonių, tuo daugiau sąmokslo teorijų kūrėjų ir gerbėjų aplink mus. Perskaičiau visą Bibliją – seną ir naują testamentus. Ne Dievo ieškojau, tiesiog norėjau išklausyti kitą pusę. Nesu tikintis, net nepraktikuojantis, o labiau ignoruojantis religines šventes. Mokslo atradimais tikiu, pasitikiu, bet leidžiu sau keisti senas žinias naujomis. Bet kas žmogui turi įlįsti į galvą, tapti įkyria mintim, kad jis neklausydamas jokių argumentų vos ne spjaudydamasis oponentus vadina kvailiais. Neperkalbami žmonės, net nesuabejojantys savo vienintele tiesa. Ir štai gyvename izoliacijoje.

Advertisement

8 thoughts on “Antivakseriai

 1. Laba!
  Labai smagu, kad pats, pradėjote rašyti.
  Manau sudėjus visus įrašus, kuriuos palikote pas kitus, gautųsi puikus patirčių ir gyvenimiškos išminties rinkinys. Puikiai susiskaitė visi įrašai. Turinys puikus.
  Ačiū.

  Like

 2. Cinikuoju šių dienų fone ir aš, bet visgi, manau, kad čia tamstos pirmas sakinys su tikrove prasilenkia. Prieš šimtus metus buvo deginamos raganos, prieš du tūkstančius persekiojami pirmieji krikščionys, dar seniau buvo garbinami Setas, Ganeša ir Dzeusas. Ar tai ne tas pats, kas šiandieninės sąmokslo teorijos?

  Like

 3. Čia gal labiau girdimi dabar visi, kas tik gali rašo, dalinasi savo nuomone, kuri ne visada yra verta dalijimosi. Kai pasakoja, kad farmacija yra blogis, nors žmonių gyvenimo vidurkis 2-3k ilgesnis praktiškai tik dėl medicinos ir mokslo pažangos.. Dalis antivakserių ir gimę nebūtų (operacijos, intensyvi priežiūra ir t.t.). Aš pažįstu žmonių, kurie sirgę poliomielito.. O jo mes naujo dabar nebeturim/nematom.
  Nežinau sprendimo, paaiškinimo. Banda baisus dalykas. O pažeidžiami stiprybės ieško bandoje.

  Like

  1. Prieš 1000 metų buvo gal 1% bet labai išsilavinusių pagal tą metą žmonių, dabar bendrai turime 90% aplavintų, kurie dar tiki ir tais tamsiais mistiniais dalykais, kaip ir prieš 1000 metų ir dar visokiais naujais pramanais arba labai iškreiptomis per sudėtingomis mokslo tiesomis

   Like

 4. Na poliomielito dabar aptinkama tik Sirijoje ir Izraelyje truputį, nes lyg ir upės ar kažkas tai teka iš Sirijos į Izraelį, tiksliai nežinau, kaip ten. Tai klausimas ar ne geriau skirti visas lėšas paskiepyti ten, kur yra tos bacilos yra, ir išnaikinti ligą, ar visam pasauliui skiepytis su visomis iš to išeinančiomis komplikacijomis, ir nenaikinti židinio?

  Dar galima paskaičiuoti tikimybes, kokia yra šiais laikais užsikrėsti, mūsų sąlygomis, kai turime vandentiekį kanalizaciją, ir higienos įpročius, bei bacilą kurios pasaulyje aptinkama tik už kelių tūkstančių kilometrų. Ir tikimybę gauti sunkų šalutinį poveikį ar komplikaciją nuo skiepo? Kiekvienas įsivertina ir priima sprendimą. Aš manau kad šalutinio poveikio tikimybė Lietuvoje yra daug didesnė nei užsikrėsti liga ir patirti tokio lygio ligos poveikį.
  Tai jeigu aš sakau kad Lietuvoje neverta skiepytis nuo poliomielito jau esu įrašomas į jūsų klišę antivakceris ir nebegalima konstruktyvi diskusija ar ne?

  Like

  1. Sakyčiau manęs nežavi mintis, individualiai pradėti ieškoti dešimčių būdų kaip išvengti masinės vakcinacijos. Gyvename ne Pastero laikais – lėktuvai vėl skraidys, kuprinėtojai lįs į atokiausius Žemės kampelius, ragaus vietinių maistą ir platins nejučia viską ką galima platinti. Todėl balsuočiau prieš. Demokratija. Su visa pagarba už nuomonę.

   Like

  2. Logika gera, bet matau spragų. Viena – bacilos neišnaikinsi. Antra – jei nesiskiepijam, prarasim bandos imunitetą, su laiku poliomielitas grįš kaip seniau ir visvien reiks skiepytis tik, kad teks sumokėt daugeliu gyvybių ir suluošinimų (tiksliai poliomielito neišmanau, bet kiek žinau labai luošinanti liga). Iš kitos pusės taip, šiandien šalutinio poveikio tikimybė Lietuvoje ŠIANDIEN didesnė nei tikimybė patirti ligos oveikį. Visgi strategija long term…

   Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: