Design a site like this with WordPress.com
Get started

Planai šiems metams

Praeitais metais buvau nusipiešęs +50000 eur valdomo (likvidaus) turto padidėjimą. Pavyko +60000. Investicijų į NT neapskaitau, būtų dar +5000. Šiais metais norėčiau matyti +50000, bet linkęs nuleisti kartelę iki 40000, nes pandemija kol kas per gerai mano šeimai ir pajamoms atsiliepė, artėjimas vidurkio link sako, kad tai turi pasikoreguoti ateityje.

3 thoughts on “Planai šiems metams

    1. Ar santaupos nurodo gyvenimo būdą? O gal gyvenimo būdas leidžia nuspėti būsimas santaupas? Nesijaučiu taupantis, o jei leisčiausi į kulinarines keliones tai labai greitai priaugčiau viršsvorio ir gal susitrumpinčiau gyvenimą to iššauktų ligų? O jei vėl kovočiau su viršsvoriu sportu, o ne mažesnėmis porcijomis, pasijusčiau dar blogiau. Man laikas su knyga malonus, o sportuojant nekenčiamas. Išskyrus neįpareigojančius daugiadienius vaikščiojimus gamtoje, kalnuose. Neturiu geidžiamų daiktų, kurių neturėčiau. Tad ar specialiai išleisti pinigai suteiktų laimės? Tame tekste lyginami žmonės, kurie kažką darė kitaip nei rašantysis, ir tik jo nuomone tai netinkama. Tekstas gražus, tik atrodo šališkas. Sunku leistis įtikinamam, kad kažkas jau ir taip laimingas. Savaip. Pinigų kaupėjas gali būti pamišęs ir laimingas kaip numizmatas.

      Like

  1. Dėkui už atsakymą, kažko panašaus ir laukiau. Jūsų išmintis ir patirtys man (ir turbūt kitiems skaitantiems) labai vertingos.
    Daugiau rašykit!

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: